*** Hotel Beseda /ubytovanie Krasna Lipa

Hotel Krasna Lipa Beseda
 
Ubytovanie Labské pískovce Krásná Lípa 
Hotel Beseda sa nachádza na námestí v Krásnej Lípe v chránenej krajinnej oblasti Labské pieskovce. Krásná Lípa leží v širokej kotline pri hornom toku riečky Krinice, asi 6 km juhozápadne od Rumburka na pomedzí Národného parku České Švýcarsko a Lužických hôr. Mesto je centrom turistiky a ochrany prírody.

Krásná Lípa Hotel Beseda ubytovanie:
Hotel Beseda má kapacitu 36 lôžok. Z toho sú tu 2 jednoposteľové izby, 16 dvojposteľových izieb a 2 apartmány. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou + WC), TV - satelitný príjem.

Beseda hotel ubytovanie Krásná Lípa reštaurácia:
V hoteli je reštaurácia s kapacitou 75 miest, ktorá ponúka výbornú medzinárodnú a českú kuchyňu a čapujú tu Krušovické pivo. V reštaurácii je zabezpečené stravovanie hostí s možnosťou raňajky, polpenzia alebo plná penzia.
 
Hotel Beseda Krásná Lípa konferenčné služby:
V hoteli je salónik, ktorý má kapacitu 40-45 miest, a je vhodný pre Vaše slávnosti či oslavy, školenia a semináre. Spoločenská sála s kapacitou cca. 200 hostí, ktorú možno využiť pre väčšie akcie ako plesy, zábavy, konferencie, služobné večierky a rôzne vystúpenia a kultúrne podujatia. Napríklad tu vystupujú Česko-Moravské folklórne súbory. Konferenčné služby - FAX, kopírka, pódium, šatňa, tanečný parket.

Ubytovanie v Krásnej Lípe hotel Beseda služby:
Pri hoteli je kryté a nekryté parkovisko. Domácim zvieratám vstup po dohode povolený. Hotel je vzdialený od autobusovej zastávky 20m a od vlakovej stanice 100m. Ubytovanie s možnosťou stravovania.

Dovolenka České Švajčiarsko hotel Beseda Krásná Lípa Turistika:
Pri hoteli je detské ihrisko a preliezačky. 50 m od hotela v novom športovom areáli Českého Švajčiarska je možnosť zahrať si tenis, volejbal, golf. V roku 2007 bola uvedená do prevádzky "Továreň", kde je sauna, solárium, galérie, mini bar, fitness. V okolí sú početné cyklotrasy a značené turistické cesty. Kúpanie ponúka priehrada v Kyjove. Vzimnom období 6 km od mesta je zjazdovka, ktorá je aj umelo zasniežovaná. Z hotela je možné zabezpečiť dopravu na zjazdovku.

České Švajčiarsko hotel Beseda Krásná Lípa zaujímavosti v okolí:
Na južnom svahu Vlčej hory sa skrýva vyvierajúci prameň pitnej vody nazývaný Verunčina studnička. Chránenou technickou pamiatkou je plastická geologická mapa najbližšieho okolia, zostavená z autentických hornín prinesených zo znázorňovaných území - objekt sa nachádza na súkromnej záhrade manželov Schnittnerových v osade Záhrady.
Hotel Krasna Lipa Beseda - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Krasna Lipa Beseda - hotel má reštauráciuHotel Krasna Lipa Beseda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Krasna Lipa Beseda - k dispozícii letná terasaHotel Krasna Lipa Beseda - k dispozícii kavareňHotel Krasna Lipa Beseda - tenis - v blízkosti hotelaHotel Krasna Lipa Beseda - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Krasna Lipa Beseda - Iybz sú vybavené televízoromHotel Krasna Lipa Beseda - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Krasna Lipa Beseda - Izby s vlastnou toaletou